Proč české holky konvertují k islámu aneb šátky to.....

14. 09. 2014 1:17:17
... začíná a šáriou končí?! Samozřejmě neznám přesnou odpověď; z různých materiálů lze odhadovat, že jde o stovky českých dívek, které si vzali muslima a většina z nich konvertovala; jen výjimečně jde o neprovdané. Jednou z nich je jistě i nová blogerka Jana Al Oukla, která se zde pokusila obhajovat islám pomocí popisu života v Arabských Emirátech. Je to stejné, jako poznávat římskou říši podle popisu života u dvora císaře; nic to nevypovídá o životě v provinciích, stejně tak jako dle Emirátů nepoznáme arabský (muslimský) svět.

Denně by si nastávající manželky muslimů měly předčítat výpovědi exmuslimek, které našly tu odvahu a téměř stejný scénář dokázaly popsat a zveřejnit. České přísloví "Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají" vystihuje podstatu; nejprve zamilovanost, pak islám lakovaný na růžovo, svatba, opakovaná docházka do mešity, kde imán pomůže manželovi manželku "správně" zařadit, postupné omezování osobní svobody, až nakonec zbudou jen ty potřebné funkce kuchařky, služky, sexuálního objektu a popřípadě hromosvodu špatných nálad manžela. Ne každé zaláskování, zpravidla do studenta VŠ, končí svatbou. Stačí jedna návštěva u rodičů studenta-muslima (vřele každé myslící na sňatek doporučuji) a mnohé studentem lakováno na růžovo vezme za své.

Odpovědi na příčiny otázky z titulku by vydaly na román, ale i jako laik silně cítím, že nepřímo se na životním rozhodnutí dívek podílí špatný stav naší společnosti. Globalizace, ztráta národní identity i tam, kde to Brusel nepožaduje; čestnost, mravnost atd. téměř neznámé pojmy; špatná vymahatelnost práva; od počátku devadesátých let hodně pokřivená startovací lajna; omilostnění velkých zlodějů (za vše "díky" pane Klausi); existenční nejistota (zaměstnání); míra zločinnosti, ať už násilné nebo hospodářské; rozházené státní miliardy ( proč platit daně?); klesající všeobecná vzdělanost a s tím související i posunutá poptávka v kultuře; atd. , atd.To vše dostanou dívky na talíř v kontrastu s krásným islámem, samozřejmě bez práva šária! Netvrdím, že p. Klaus a spol. vehnali české dívky do islámských sňatků, ale nastolením, nebo spíše nenastolením pravidel a zákonů, působením "volné ruky trhu" i v neekonomické - morální sféře, souhrnně nejistotou a obavami z budoucnosti, útěku do jiného světa významně přispěli.

To, že je islám a s ním spojená problematika v médiích tabu, to, že existují "sluníčkáři" i na vysokých státních funkcích včetně některých ve státní správě, zabraňuje reálnému pohledu na jinou kulturu, která na sebe nebude žalovat ústy potencionálního ženicha - studenta. Muselo se napsat hodně řádků než na ministerstvu školství přišli k rozumu (nebo byli donuceni) a zrušili garanci nad projektem pro školy, který nebyl ničím jiným, než neobjektivní agitací pro islám. Tento malý krůček spojený s úspěšně předanou peticí do parlamentu by neměl zůstat osamocen a ve spolupráci s nestrannými historiky a aktivními zpravodaji-dokumentaristy, včetně zahraničních politických analytiků by se měl vypracovat přehledný a objektivní materiál o islámu, který by byl zapracován do osnov škol. Pane Moravče, pane Punčocháři, není to dosti silné téma do Vašich pořadů? Nebo je to TABU jasně dané?! Pane ministře Chládku, přišel byste do takového pořadu obhajovat svůj "šátkový názor"?!

Věřím, že s obecnou znalostí cílů ideologického hnutí zvaného islám, s poukázáním na to, kolik toho negramotný Mohamed "opsal" (ústně) od Židů a z Bible (desatero a další), s vědomostí, kde a jak je v které zemi uplatňovaný Korán a jak je silná ortodoxní sunitská komunita včetně vahábistů a dalších, by mnohá česká dívka byla uchráněna od případných strastí, které ji mohou potkat. Objektivně je nutno přiznat, že ne každé manželství s muslimem je nevydařené; ale tahanice o děti a ubrečené matky, jejichž děti zůstaly např. v Iránu nebo v Saudské Arábii a v dalších zemích plus výpovědi exmuslimek (a je jich jen menšina, které se rozhodly promluvit) popisují až příliš realisticky, kam může dojít spolupráce manžela s imánem z mešity plus práskači z vlastní komunity.

Není už za minutu dvanáct na vyvolání celospolečenské diskuse na téma islám a na bezpečnostní opatření v rámci imigračního řízení, abychom nedopadli jako ve Francii, Anglii a v dalších zemích?!
Nejsou stovky evropských muslimů bojujících za islámský stát tou poslední kapkou k jasnému a zásadovému postoji k islámu a ke stanovení přísných podmínek k organizované činnosti muslimů v ČR?!!!

Autor: Miroslav Kulhavý | neděle 14.9.2014 1:17 | karma článku: 40.57 | přečteno: 4295x

Další články blogera

Miroslav Kulhavý

Ještě větší zmetek než jsme si mysleli – Kalousek

Poslanec Ondráček navštívil t.z. Doněckou republiku a pan Kalousek nelenil a komentoval tento krok ostrým kritickým tónem. To je jistě jeho občanské právo v rámci svobody slova. Ale poukazovat na to, že je tento krok v rozporu

16.5.2019 v 21:13 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 3 | Diskuse

Miroslav Kulhavý

Pan Karel Steigerwald asi spadl z měsíce!

To už nemá K.S. v Reflexu do čeho píchnout? A musí psát takové slaboduché slátaniny?!! Karel Steigerwald 11.května 2019 : „ Dejte komunismus k soudu, jeho zločiny jsou jasné.“ Jasné je jen jedno: vybrat si s křížkem po funuse

16.5.2019 v 14:10 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 2 | Diskuse

Miroslav Kulhavý

Podprahoví lháři z ODS se vyhlašují za srdce Evropy!

Předvolební billboard ODS, který mně stále leze na obrazovku počítače (kolik za to dali?) mě vydráždil natolik, že píši tyto řádky. Možná si autor s pány z ODS mnou rukama – to jsme to dobře vymysleli, ale velkohubost této strany

10.5.2019 v 8:37 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 5 | Diskuse

Miroslav Kulhavý

Islámská ideologie posunutá do politických stran.

Jen velmi málo se mluví a píše o existenci islámských politických stranách v Evropě a hlavně se nediskutuje o tom, co mají za cíl a m.j., jaká jsou v jednotlivých evropských státech kritéria pro úřední uznání jejich existence.

7.5.2019 v 18:50 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 4 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Kamila Branna

Nesedněte na lep žádnýmu koučovi

Reakce na blog Michala Bartoše "Láska jako lepidlo na vztah s kýmkoli". Mrzí mě, že taková slova vyšla z úst člověka, který radí lidem, jak líp žít.

24.5.2019 v 6:32 | Karma článku: 19.06 | Přečteno: 592 | Diskuse

František Petrík

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker odhalil sochu Marxe věnovanou z Číny

Může mít ještě někdo pochybnosti o myšlenkovém zázemí vedoucích představitelů EU? V roce 1989 nebo 1990 by bylo vztyčování soch vynálezci třídní nenávisti něčím nepředstavitelným. Dnes se tomu ani nikdo nepodivuje

23.5.2019 v 19:43 | Karma článku: 28.00 | Přečteno: 662 | Diskuse

Kamila Branna

Co to jen s náma bude?!

V žádných seriózních novinách nesmí chybět informace o tom, co pro nás mají hvězdy, nebo v ideálním případě tarot, nachystáno na každý den.

23.5.2019 v 18:55 | Karma článku: 9.77 | Přečteno: 356 | Diskuse

Katerina Kaltsogianni

Budu žít tam, kde mají ženy klitoris

Není kam utéct, celý svět je v nějakých problémech, ale přeci jenom máme na výběr. Tedy já mám na výběr. USA už jsem odmítla, leč přehodnotím svůj postoj. Rozhodla jsem se, že budu žít a jezdit tam, kde mají ženy klitoris.

23.5.2019 v 16:32 | Karma článku: 28.88 | Přečteno: 1612 | Diskuse

David Vlk

Leoš Mareš je božan!

Tahle divoká partička čtyřicítek přistoupila do vlaku "Leoša" v Otrokovicích evidentně už v trošku povznesené náladě. Okamžitě jich byl plný vagón.

23.5.2019 v 15:58 | Karma článku: 29.91 | Přečteno: 1350 | Diskuse
Počet článků 356 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 983

Jsem důchodce, prostý občan, sledující aktuální dění; životní zkušenosti a selský rozum jsou stále dobrou hodnotou.

Seznam rubrik

Oblíbené články

více

Najdete na iDNES.cz